Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Sport

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych AGH (BON) organizuje zajęcia sportowe dla studentów z niepełnosprawnością.
Uczęszczanie na zajęcia sportowe dla osób z niepełnosprawnością (ON) jest alternatywną formą uzyskania zaliczenia zajęć z WF dla studentów AGH. W zajęciach mogą również rekreacyjnie brać udział pozostali studenci AGH oraz z innych uczelni. W ramach zajęć organizowanych przez BON AGH do wyboru są dyscypliny takie jak: szermierka na wózkach, ćwiczenia na siłowni dla ON oraz zajęcia na basenie (w tym również ćwiczenia usprawniające).

UWAGA: Studenci zaliczający WF proszeni są o zgłaszanie tego faktu do prowadzących zajęcia WF (zgodnie z systemem Dziekanat lub usos).

Aby uczęszczać na zajęcia należy dokonać zapisu w siedzibie BON AGH wypełniając stosowny formularz oraz oświadczenie o zdolności i braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zajęciach (należy wziąć ze sobą ksero orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz ważną legitymację studencką). W siedzibie BON AGH należy również odebrać kartę uczestnictwa w zajęciach, która jest jednocześnie kartą wstępu na basen AGH oraz zapłacić kaucję zwrotną w wysokości 50 zł.

PRZYJMOWANA BĘDZIE TYLKO KWOTA WYLICZONA!

Studenci innych krakowskich Uczelni chcący uczęszczać na zajęcia sportowe dla ON organizowane przez BON AGH w pierwszej kolejności zgłaszają się i dokonują zapisu w biurze ds. osób niepełnosprawnych na własnej Uczelni. Następnie zgłaszają się do BON AGH z podbitą na karcie zgłoszeniowej zgodą na uczęszczanie na zajęcia sportowe na AGH w celu finalizacji formalności.

DOKUMENTY DO ZAPOZNIA SIĘ: 

Regulamin Basenu AGH 

Regulamin SWFiS AGH

Regulamin MS AGH 

Logo Miejskiego Ośrodka Pomocy SpołecznejProjekt jest współfinansowany ze środków  MOPS ze środków PFRON

 

Artykuły

Banery/Logo