Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

„Dostępne muzealne opowieści”

Grafika ozdobna z napisem dostępne muzealne opowieści

Serdecznie zapraszamy na inaugurację i podsumowanie projektu „Dostępne muzealne opowieści” realizowanego ze środków MKDNiS w ramach programu "Kultura Dostępna" 2021.
4 grudnia br., o godzinie 12:00 w oddziale Muzeum Krakowa – Rydlówki (ul. W Tetmajera 28) odbędzie się kameralne, streamingowane spotkanie podsumowujące projekt Link do streamingu

Gościem specjalnym spotkania będzie Natalia Kaczor, specjalistka i konsultantka z zakresu dostępności, która opowie o potrzebach osób z niepełnosprawnością wzroku w instytucjach kultury. Ze względu na obostrzenia sanitarne prosimy o potwierdzenie swojej obecności.
Od 4 grudnia zapraszamy także do odwiedzenia wirtualnej galerii projektu na podstronie głównej strony internetowej Muzeum - „Muzeum Dostępne”, gdzie znajdą się tam audiodeskrypcje, tłumaczenia na Polski Język Migowy oraz teksty proste ETR.

Banery/Logo