Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Ewakuacja osób ze szczególnymi potrzebami w praktyce

Centrum Wiedzy o Dostępności AGH zaprasza do udziału w otwartym spotkaniu informacyjnym pn. Ewakuacja osób ze szczególnymi potrzebami w praktyce. Prezentacja rozwiązań w zakresie ewakuacji osób ze szczególnymi potrzebami wypracowanych w ramach Centrum Wiedzy o Dostępności BON AGH.
Analiza projektów budowlanych, istniejących dróg ewakuacji, systemów przywołania pomocy oraz komunikacji ratunkowej w bezpiecznych miejscach oczekiwania. Omówienie przykładowych realizacji.
Prowadzący: mgr Anna Lulek, mgr inż. Andrzej Wójtowicz.
 
Prowadzący: mgr Anna Lulek, mgr inż. Andrzej Wójtowicz
Forma: online
Termin: 21 kwietnia 10.00 - 12.00
Link do spotkania: https://tiny.pl/wswlz
Organizatorzy zapewniają tłumaczenie na język migowy.
Platforma MS Temas umożliwia włączenie napisów na żywo.
 
Centrum Wiedzy o Dostępności AGH. PROJEKT „Akademia Dostępności - Wzmocnienie potencjału AGH w zakresie wsparcia osób z niepełnosprawnościami” w ramach Działania 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 – Konkurs nr POWR.03.05.00-IP.08-00 DOS/19 ogłoszony przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
 
Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Barwy Rzeczypospolitej Polskiej, Unia Europejska

Banery/Logo