Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Ustawa o dostępności, a bariery architektoniczne w uczelni.

Centrum Wiedzy o Dostępności AGH zaprasza wszystkie osoby, które chcą poznać tajniki likwidowania barier architektonicznych i jednocześnie pozostawać w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

Wdrażanie ustawy o zapewnieniu dostępności okazało się sporym wyzwaniem dla uczelni wyższych w Polsce. Chęć właściwego rozumienia i interpretacji zapisów ustawy uruchomiła w środowisku akademickim toczącą się od wielu miesięcy dyskusję.

Spotkamy się na platformie Teams link do spotkania https://tiny.pl/r8cg4

Termin 22 kwietnia 2021
Godzina 09:00-11:00

Spotkanie ma charakter otwarty - zapraszamy wszystkich zainteresowanych w szczególności przedstawicieli uczelni realizujących ścieżki MINI i MIDI w konkursie “Uczelnia Dostępna”

Osoby potrzebujące wsparcia wynikającego z niepełnosprawności prosimy o kontakt mailowy do 20.04.2021: bon@agh.edu.pl

 

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Barwy Rzeczypospolitej Polskiej, Unia Europejska

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020 oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych. Projekt realizowany w Partnerstwie z poniższymi instytucjami:

Loga od lewej strony 1. Logo AGH, 2. Logo Fundacji Instytut Rozwoju Regionalnego, 3. Logo Stowarzyszenia na rzecz równego dostępu do kształcenia

 

Banery/Logo