W piątek 23 kwietnia podczas głównej konferencji organizowanej w ramach Krakowskich Dni Integracji zostały przyznane pracownikom AGH nagrody Integralia.
Nagrodzonymi zostali:
Dr Anna Małecka, która wspierała i wspiera proces kształcenia studentów z niepełnosprawnością, w szczególności pełniąc przez wiele lat funkcje Prodziekana ds. Współpracy i Studentów na Wydziałe Humanistycznmy AGH.

Pani dr Anna Małecka w swojej pracy wykazuje się życzliwością, zaangażowaniem i otwartością na kontakty ze studentami, tworząc przyjazną atmosferę współpracy. Cechuje ją empatyczne i pełnezrozumienia podejście do potrzeb studentów z niepełnosprawnością.

Tabliczka po lewej stronie logo AGH po prawej napis "Człowiek jest tyle wart, ile może dać drugiemu człowiekowi Jan Paweł II" poniżej dla dr Anny Małeckiej za działania na rzerz osób z niepełnosprawnościami niżej Integralia 2021

Pan mgr inż. Paweł Myśliwiec jako zastępca dyrektora ds. organizacyjnych wspiera likwidacje barier architektonicznych w AGH, wykazując się dużym zrozumieniem w tym temacie. Jego działania prowadzą do zwiększania dostępności przestrzeni akademickiej dla osób z niepełnosprawnościami.

Tabliczka po lewej stronie logo AGH po prawej napis "Człowiek jest tyle wart, ile może dać drugiemu człowiekowi Jan Paweł II" poniżej dla mgra inż Paweł Myśliwiec  za działania na rzerz osób z niepełnosprawnościami niżej Integralia 2021

Pan mgr inż. Zbigniew Sulima Redaktor Biuletynu AGH, promuje działalność na rzecz osób z niepełnosprawnością i aktywnie uczestniczy w wydarzeniach organizowanych przez BON.
Nagrody przyznawane są pracownikom Uczelni, które prężnie działają na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Tabliczka po lewej stronie logo AGH po prawej napis "Człowiek jest tyle wart, ile może dać drugiemu człowiekowi Jan Paweł II" poniżej dla mgra inż. Zbigniewa Sulimy za działania na rzerz osób z niepełnosprawnościami niżej Integralia 2021

Serdecznie gratulujemy