Państwowa xxxx Wyższa Szkoła Zawodowa, Rada Studentów Niepełnosprawnych PWSZ Legnica oraz Pełnomocnik Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych mają zaszczyt zaprosić studentów, doktorantów, wykładowców oraz przedstawicieli różnych fundacji, stowarzyszeń i instytucji, a w szczególności przedstawicieli zakładów pracy, przedsiębiorstw(np. urzędy, instytucje opiekuńczo- wychowawcze i rewalidacyjne, starostwa powiatowe, służba zdrowia, sektor prywatny, sektor publiczny) na Międzyuczelnianą Konferencję Naukową pt. „Edukacja i praca osób
z ograniczoną sprawnością”, która obędzie się w dniach 21-23 września 2015 r. na naszej uczelni.

TEMATYKA, KTÓRA ZOSTANIE ZAPREZENTOWANA PODCZAS KONFERENCJI BĘDZIE OBEJMOWAĆ:

• Przygotowanie do wejścia na rynek pracy – konteksty akademickie i praktyczne.
  • Uczelniane biura karier i ich działanie na rzecz osób z niepełnosprawnościami.
  • Projekt „Aktywny Samorząd” i jego cele.
  • Studenci niepełnosprawni w relacjach z pracodawcami.
  • Rola kształcenia w życiu zawodowym osób z niepełnosprawnościami.
  • Wysokość bezrobocia wśród osób z niepełnosprawnościami.
  • Student niepełnosprawny w świetle przepisów RP.

Pragniemy zaprosić jak największą liczbę uczestników na nasze przedsięwzięcie, w związku z czym zachęcamy przedstawicieli różnych profesji i kierunków do udziału.

PROPONUJEMY UCZESTNIKOM:

• bezpieczny pobyt na konferencji,
  • pełne wyżywienie,
  • spotkanie integracyjne,
  • wycieczkę do Książa pozwalającą na zapoznanie się i integrację z innymi uczestnikami,
  • spotkanie z władzami Uczelni oraz przedstawicielami Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego,
  • panele dyskusyjno-edukacyjne
Nazwa odnośnika Odnośnik
Ramowy Plan Konferencji Strona z Ramowym planem konferencji
Zgłoszenia ie icon trans ie icon trans

Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń na nasz adres:
Prosimy także o dokonywanie wpłat w wysokości 300 zł na numer konta: 77 1090 2066 0000 0001 1802 0347 (do dnia 10 września 2015 r.).
Zachęcamy także do przygotowania wystąpień związanych z tematyką konferencji. Zależy nam bowiem na wymianie doświadczeń i wiedzy zarówno między przedstawicielami instytucji i uczelni.