Granatowo – żółty plakat zapraszający na konferencję i warsztaty „Start do kariery”, organizowane przez Akademię Górniczo- Hutniczą , 14 lipca 2018 roku w godzinach 10:00 – 14:00.

Ogólnopolskie Spotkania Studentów Niepełnosprawnych są organizowane rokrocznie od 15 lat. Każdego roku w lipcu Kraków na jeden weekend staje się miejscem spotkania przedstawicieli organizacji studenckich z całej Polski i ogólnopolskiej debaty na temat różnych aspektów niepełnosprawności. Wydarzenie staje się szansą poznania i nawiązania współpracy z uczelniami z różnych stron Polski. Wydarzenie to jest największym i najważniejszym projektem organizowanym przez ZSN AGH.
Tegoroczne spotkanie odbędzie się 13-15 lipca, a jego tematem będzie START DO KARIERY.

Przed wami przewodnik po ścieżkach warsztatowych, w którym wymienieni i opisani zostali zaproszeni goście

Przewodnik   pdf
Zaproszenie  pdf