Centrum Wsparcia Edukacyjno Zawodowego we Wrocławiu prowadzone przez Stowarzyszenie „Twoje Nowe Możliwości” organizuje w te wakacje BEZPŁATNE szkolenia z wyżywieniem i zakwaterowaniem. Trwają on 2 razy po 4 dni, w bardzo cichej i spokojnej miejscowości – Staniszów k. Jeleniej Góry.  Szkolenia są adresowane do studentów i osób które zamierzają rozpocząć studia a są osobami z niepełnosprawnościami.
Pakiet obejmują dwa szkolenia w terminach

Szkolenie I (07-10  sierpnia lub 28-31 sierpnia)

Budowanie zespołu;

Skuteczna komunikacja interpersonalna;

Warsztat rozwoju kreatywności;

Warsztat – po co Ci praca?;

Szkolenie II (04-07 września lub 25-28 września)

Skuteczne zarządzanie sobą w czasie;

Zapanuj nad stresem; Trening asertywności;

Assesment Center.

Szkolenia są adresowane do osób o znacznym, umiarkowanym stopniu niepełnosprawności. Zapewniony jest: dojazd z Wrocławia (i z powrotem), wyżywienie oraz cudowna atmosfera rozwoju relaksu. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę.

Szczegółowe informacje:

Karolina Bugaryn
tel.: 518-294-415

Strona internetowa http

UWAGA: liczba miejsc jest ograniczona, koszt szkolenia BEZPŁATNY.