Zdjęcie przedstawia miniature żaglówki trzymanej w ręce w tle plaża i błękitne niebo

Wszystkich chętnych zapraszamy do spędzenia dwóch tygodni na X Szkoleniowo - Sportowym obozie "Lato pod Żaglami w Żywcu" 03 - 17 sierpnia 2019 r.

Do dyspozycji: Domki w pełni dostosowane do potrzeb osób z dysfunkcją narządu ruchu, stołówka - sala kominkowa, sala do zajęć edukacyjnych, mini kawiarenka, korty tenisowe, boiska sportowe, sala TV.

Ośrodek znajduje się nad Jeziorem Żywieckim.
Na terenie ośrodka znajduje się: plaża, przystań z wypożyczalnią sprzętu pływającego (rowery wodne, łodzie wiosłowe, kajaki, jachty), miejsce na ognisko, teren rekreacyjny - ośrodek otacza las i jezioro.

Program i kadra: W trakcie obozu odbędzie się szkolenie żeglarskie prowadzone przez specjalistów.
Kurs obejmuje:

• zajęcia teoretyczne – wykłady z różnych dziedzin wiedzy żeglarskiej - średnio co drugi wieczór,
  • zajęcia praktyczne na trzech rodzajach jachtów (trener wielki, sasanka, tango) – na jachtach jesteśmy 2 x dziennie (przed południem i popołudniu – łącznie ok. 5 godzin) – w zależności od warunków atmosferycznych

Szkolenia z zakresu:

• pierwszej pomocy,
  • doradztwa zawodowego (dokumenty aplikacyjne, rozmowa kwalifikacyjna),

Zapraszamy także osoby posiadające już patent do doskonalenia umiejętności żeglarskich.

Oprócz szkoleń w planie:

• wieczory filmowe, spotkania przy kominku, wycieczka do Muzeum Browaru Żywieckiego, wycieczka do parku miejskiego, spacery, zajęcia sportowe – kajaki, rowery wodne, tenis, unihokej, siatkówka, piłka nożna, tenis stołowy i wiele innych atrakcji.
  • przy zebraniu odpowiedniej liczby uczestników możliwość udziału w zewnętrznym egzaminie na patent żeglarski

Kadrę turnusu stanowią: koordynator turnusu (psycholog, doradca zawodowy), pielęgniarz, trenerzy szkoleń, instruktorzy szkolenia żeglarskiego.

Dojazd: organizatorzy zapewniają transport autokarem (z Krakowa na miejsce obozu i z powrotem do Krakowa). Wyjazd 3 sierpnia o godzinie 10:00 spod Klubu Studenckiego Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1, Kraków

Koszt: 2000 zł od osoby (dla studentów z niepełnosprawnością 300 zł)

Do zgłoszenia wymagane są:

Plakat pdf 390 KB

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 maja

Osoby zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com