Drodzy Czytelnicy,

Właśnie ukazał się piętnasty numer Krakowskiego Semestralnika Studentów Niepełnosprawnych (KSSN) – czasopisma adresowanego do studentów, zwłaszcza niepełnosprawnych, jak również do pracowników uczelni oraz uczniów i nauczycieli szkół średnich.

GAZETĘ TWORZĄ przede wszystkim STUDENCI przy współpracy Biur ds. ON, Pełnomocników Rektorów ds. ON oraz Zrzeszeń Studentów Niepełnosprawnych ich uczelni.

A w nim m.in. Poznajemy nasze prawa, Ogólnopolski "Lodołamacz" za przełamywanie barier, Obóz adaptacyjno-integracyjny w Szczyrku, Futbol zaklęty w dźwięku i wiele wiele innych ciekawych artykułów.

W „Semestralniku” tradycyjnie znajdziecie relację z najważniejszych dla środowiska osób niepełnosprawnych wydarzeń ostatnich miesięcy – tych zwiększających świadomość, jak i tych naukowych i integracyjnych. Przekonacie się sami, jak wiele dzieje się w środowisku osób z niepełnosprawnościami – nie tylko w Krakowie, ale i w całej Polsce.