Drodzy studenci, pracownicy i miłośnicy naszego Biura do dnia 23 listopada do godziny 13:00 każdy internauta może zagłosować na naszą Uczelnię w kategorii "Studia bez barier"

Oddać głos można na stronie: http://projuvenes.psrp.org.pl/glosowanie/

Można również oddać swój głos na Klub Studio w kategorii "Kultura Studencka", CENTRUM MEDIÓW AGH AGH ("Media Studenckie"), oraz Kraków pod ręką ("Studencka Innowacja")

Zapraszamy do głosowania oraz udostępnienia tej informacji wszystkim znajomym!
Każdy głoś się liczy!!!

Przeczytajcie artykół dotyczący Blind Footabllu i rozegranego po raz pierwszy w Krakowie turnieju Ligi Centralnej Europy 2017/2018 piłki nożnej osób niewidomych.

Więcej informacj http

Zapraszamy na Przegląd Fimów o Autyzmie i Zespole Aspergera

Organizatorami Przeglądu są: Ośrodek dla Osób z Autyzmem „EFFATHA” oraz Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Autystycznych „Zacisze”.

Przegląd, który zadomowił się już na liście krakowskich wydarzeń kulturalnych, ma przede wszystkim rozpowszechniać wiedzę o spektrum zaburzeń autystycznych. Wykorzystując sztukę, próbujemy zwrócić uwagę na osoby o odmiennym postrzeganiu świata.

Przegląd odbywa się co roku pod koniec listopada w zaprzyjaźnionym kinie Mikro przy ul. Lea w Krakowie. W trakcie Przeglądu w holu kina organizujemy również wystawy i instalacje artystyczne. W latach ubiegłych do współpracy zaprosiliśmy Teatr Łaźnia Nowa ze spektaklem „Paradiso” oraz krakowską PWST. Organizowane były spotkania z ludźmi kina, m.in. z Wojciechem Mecwaldowskim.

Więcej informacji http

Zrzeszeni Studentów AGH przy współpracy z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych AGH serdecznie zaprasza wszystkich pracowników i studentów AGH na imprezę Andrzejkową, która odbędzie się 24 listopada 2017 roku (piątek) o godzinie 20:00 w Klubie Studenckim GWAREK, ul. Reymonta 17.
W programie:
- wróżby,
- konkurs z nagrodami,
- zabawa do białego rana.
Bilety w cenie 6 zł (wymienne na napój) do nabycia w Biurze ds. ON AGH
Nie może Cie zabraknąć!!!

Zoabcz jak bawiliśmy się w roku 2016
Andrzejki_2016 (1)
Andrzejki_2016 (2)
Andrzejki_2016 (3)
Andrzejki_2016 (4)
Andrzejki_2016 (5)
Andrzejki_2016 (6)
Andrzejki_2016 (7)
Andrzejki_2016 (8)
Andrzejki_2016 (9)
Andrzejki_2016 (10)
Andrzejki_2016 (11)
Andrzejki_2016 (12)
Poprzedni Następny Odtwarzaj Pauza

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji TransAccess2017: Translation & Accessibility. Konferencja odbędzie się 16 listopada 2017 roku w Krakowie i jest organizowana w ramach programu warsztatów Translating Europe Workshops przez Katedrę do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową UJ, Komisje Europejską - Przedstawicielstwo w Polsce oraz Dział ds. Osób Niepełnosprawnych UJ.

W konferencji wezmą udział zaproszeni prelegenci z Polski i z zagranicy - eksperci w zakresie dostępności oraz tłumaczenia. Wspólnie chcemy zastanowić się nad tym jak potrzeby osób z niepełnosprawnością wzroku lub słuchu są brane pod uwagę w procesie kształcenia tłumaczy, wykonywania tłumaczenia oraz zapewniania dostępu do informacji.