Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Szkolenie przygotowujące do pracy ze studentem w kryzysie psychicznym

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Barwy Rzeczypospolitej Polskiej, Unia Europejska

Jak wesprzeć studenta w kryzysie psychicznym? Weź udział w bezpłatnym szkoleniu - dowiedz się, jak możesz pomóc. Zajęcia odbędą się 14 września 2023 roku.

W społeczności akademickiej coraz częściej dostrzegamy studentów, którzy nie radzą sobie z codziennymi obowiązkami i relacjami z powodu trudności natury emocjonalnej. Jako pracownicy stajemy przed dylematem w jaki sposób i czy w ogóle powinniśmy pytać studenta o jego sprawy. Tymczasem osoby doświadczające kryzysów psychicznych bardzo często nie chcąc obarczać innych swoimi problemami - czekają na inicjatywę otoczenia, nie wiedzą, jak poprosić o wsparcie. Wrażliwość na innych nie zawsze musi iść w parze z wiedzą, w jaki sposób reagować na zachowania budzące nasz niepokój.

Szkolenie oferowane przez BON AGH:

  • wzmocni kompetencje i pewność siebie w kontakcie z osobą doświadczającą kryzysu,
  • dostarczy rzetelnych informacji na temat problemów zdrowia psychicznego i profilaktyki.

Szczegółowy program 

Zajęcia poprowadzi psycholog – mgr Marta Kostecka-Korbiel 

Termin i miejsce: 14.09.2023 od 8:30 do 15:15 (w tym 45 min. przerwa) na terenie kampusu AGH. 

Zgłoszenia i zasady udziału 

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza - LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ WYCZERPANY 

W szkoleniu mogą wziąć udział osoby zatrudnione w AGH w formie umowy o pracę, które wypełnią i dostarczą do BON AGH dokumenty: 

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku większego zainteresowania będzie dostępny kolejny termin zajęć.  Przewidywane terminy to 24 i 26 października

Szkolenie zostanie realizowane w ramach projektu “Akademia Dostępności - wzmocnienie potencjału AGH w zakresie wsparcia osób z niepełnosprawnościami”. 

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020 oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych.  

Loga od lewej strony 1. Logo AGH, 2. Logo Fundacji Instytut Rozwoju Regionalnego, 3. Logo Stowarzyszenia na rzecz równego dostępu do kształcenia

Banery/Logo