Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Obóz Dżamp 2023

Zapraszamy na 16 edycję obozu „Dżamp” – inicjatywy Stowarzyszenia na rzecz równego dostępu do kształcenia „Twoje Nowe Możliwości”. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w odpowiedzi na potrzeby studentów z niepełnosprawnościami, dla których nie rzadko trudno jest zapewnić zróżnicowane dostosowania na rajdach studenckich czy obozach adaptacyjnych.

„Dżamp” pozwala zasmakować studenckiego życia, rozwinąć kompetencje społeczne, a także dobrze się bawić. Wszystkie aktywności zostaną w pełni dostosowane do indywidualnych wymagań uczestników.

Dla kogo i za ile?
W obozie mogą brać udział studenci niepełnosprawni z asystentami (jeśli wymaga tego stan zdrowia). Koszt udziału, który pokrywa uczestnik to 1 299 zł – pozostałą część finansuje Uczelnia.
Uwaga: cena nie uwzględnia kosztu asystentów osobistych osób z niepełnosprawnościami. Opłata jest ustalana indywidualnie, w zależności od tego, czy asystent jest zapewniany przez uczestnika, czy zapewnia go TNM.

Co oferuje „Dżamp”:

  • transport dostosowanym autokarem,
  • zakwaterowanie w hotelu o standardzie 3- i 4-gwiazdkowym wraz z wyżywieniem,
  • cykl szkoleń (minimum 20 godzin) przygotowanych przez profesjonalną kadrę m.in. trenerów, psychologa oraz doradcy zawodowego. Program szkoleń obejmuje zagadnienia takie jak: zarządzanie emocjami, reagowanie na stres, inteligencja emocjonalna, budowanie relacji - praca w zespole, negocjacje/mediacje oraz zarządzanie rozwojem zawodowym,
  • część integracyjno-rozrywkową a w niej m.in. ogniska, dyskoteki, wieczory filmowe,
  • aktywności sportowe (piłka nożna, badminton, siatkówka wodna i inne),
  • wycieczki krajoznawcze.

Uwaga!!! Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń

Pełen program wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie http://www.dzamp.org/

Banery/Logo