Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Pomocne narzędzia

Grafika ozdobna z napisem Pomocne narzędzia

Tym, co wyróżnia Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych AGH wśród innych tego typu jednostek w Polsce jest wieloletnie zaangażowanie w aktywizację zawodową studentów i absolwentów z niepełnosprawnościami. W toku ponad 10 lat doświadczeń wypracowaliśmy efektywne formy diagnozowania potrzeb zawodowych oraz planowania i realizacji kariery.

Aby zachęcić inne uczelniane jednostki dedykowane do pomocy osobom z niepełnosprawnościami do wzbogacenia swojej oferty o tego rodzaju usługi - postanowiliśmy opracować narzędzie, które pozwoli rozpocząć pracę ze studentem w łatwy sposób.
Formularz służący diagnozie predyspozycji i potrzeb zawodowych oraz planowaniu kariery powstał na bazie doświadczeń i wieloletniej współpracy pomiędzy pracownikami BON, doradcami zawodowymi, trenerami pracy oraz pracodawcami. Mamy nadzieję, że ułatwi on pracownikom podobnych jednostek współpracę ze studentami i absolwentami z niepełnosprawnością w zakresie ich dobrego startu na rynku pracy.
W 2021 roku narzędzie wkroczy w fazę testów uczelnianych. Zachęcamy do korzystania z formularza i dzielenia się z nami swoimi przemyśleniami na jego temat. Aby osiągnąć możliwie najwyższy poziom funkcjonalności narzędzia oraz jego dostępności dla osób z niepełnosprawnościami jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, sugestie oraz pytania.

Kontakt:

Anna Lulek 603 619 059

anna.lulek@agh.edu.pl

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Barwy Rzeczypospolitej Polskiej, Unia Europejska

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020 oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych. Projekt realizowany w Partnerstwie z poniższymi instytucjami:

Loga od lewej strony 1. Logo AGH, 2. Logo Fundacji Instytut Rozwoju Regionalnego, 3. Logo Stowarzyszenia na rzecz równego dostępu do kształcenia

Banery/Logo