Wdrażanie ustawy o zapewnieniu dostępności okazało się sporym wyzwaniem dla uczelni wyższych w Polsce. Chęć właściwego rozumienia i interpretacji zapisów ustawy uruchomiła w środowisku akademickim toczącą się od wielu miesięcy dyskusję.

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą poznać tajniki likwidowania barier architektonicznych i jednocześnie pozostawać w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

Spotkamy się na platformie Teams link do spotkania https://tiny.pl/r8cg4

Termin 22 kwietnia 2021
Godzina 09:00-11:00

Spotkanie ma charakter otwarty - zapraszamy wszystkich zainteresowanych w szczególności przedstawicieli uczelni realizujących ścieżki MINI i MIDI w konkursie “Uczelnia Dostępna”

Osoby potrzebujące wsparcia wynikającego z niepełnosprawności prosimy o kontakt mailowy do 20.04.2021: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydarzenie organizowane jest w ramach Krakowskich Dni Integracji

Spotkanie informacyjne realizowane w ramach Projektu „Akademia Dostępności - Wzmocnienie potencjału AGH w zakresie wsparcia osób z niepełnosprawnościami” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020 oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych.

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Barwy Rzeczypospolitej Polskiej, Unia Europejska