Informacje dla studentów i doktorantów z niepełnosprawnością dotyczące miejsc w akademikach Miasteczka Studenckiego AGH na rok akademicki 2018/2019

Osoby, które posiadają potrzebę: :

• zamieszkania w pokoju dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych (ON);
  • zamiany miejsca przyznanego z puli ogólnodostępnej na pokój dostosowany do potrzeb ON i/lub pokój mieszczący się w jednym z budynków dostosowanych architektonicznie;
  • zamieszkania z asystentem/opiekunem ON;
  • inną, wynikającą z niepełnosprawności, związaną z zamieszkaniem w domu studenckim;

prosimy o kontakt z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych:

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych AGH

Akademik ALFA, ul. Reymonta 17 pok. 10, 30-059 Kraków

tel. 012 617 46 30

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30.

Każda osoba z niepełnosprawnością, która ubiegając się o przydział miejsca wykorzysta wszystkie możliwości przewidziane w procedurze, miejsce to otrzyma.

Na wypełnione wnioski czekamy do 25 czerwca 2018 roku

Wniosek na rok akademicki 2018/2019  word
Wniosek wakacyjny word

Studenci mający problemy z poruszaniem się mogą otrzymać zakwaterowanie w jednym z 21 pokoi w pełni dostosowanych do ich potrzeb. Dla studentów nie(do)słyszących zaadaptowano 2 pokoje wyposażone w sygnalizację świetlno-dźwiękową zamiast zwykłego dzwonka.