Na grafice granatowe tło z 4 białymi choinkami. Na dole białe tło z napisem zaproszenie

Drodzy Studenci i Pracownicy AGH, w ramach międzyuczelnianego porozumienia krakowskich uczelni serdecznie zapraszamy na spotkanie opłatkowe, które w tym roku jest organizowane przez Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Spotkanie opłatkowe odbędzie się

19 grudnia 2018 r.

o godz. 18:00

w holu pawilonu dydaktyczno - sportowego przy ul. Rakowickiej 27 Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Prosimy o potwierdzenie przybycia do 11 grudnia 2018 r.
drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczną: 12 617 46 30

23 listopada br. BON AGH przy wsparciu ZSN AGH zorganizowało po raz kolejny już Imprezę Andrzejkową. Była ona prowadzona przez profesjonalnego wodzireja! Wiele osób otrzymało prezenty niespodzianki w ramach loterii, za które dziękujemy firmie Limpol, oraz wygrało wejściówki na koncerty dzięki uprzejmości Fundacji Studentów i Absolwentów AGH Academica . Impreza w wyborowym towarzystwie trwała do późna w nocy i uznajemy ją za udaną!
Autor zdjęć: Piotr Kruszak Fotograf - dziękujemy!

Niebieskie tło na który znajdują się trójkąty. Różowyn napis" XII Konferencja "Pełno(s)prawny Stydent" Biały napis 10.12.2018  Pałac Krzysztofory, Kraków. Dodatkowo Logo Kraków, FiRR

Srdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XII edycji konferencji

PEŁNO(S)PRAWNY STUDENT

poświęconej zagadnieniom związanym z procesem kształcenia osób z niepełnosprawnościami na poziomie szkolnictwa wyższego.

Zapraszamy Państwa między innymi do dyskusji na temat nowej Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym
i nauce (Ustawa 2.0), standardach dostępności uczelni wyższych oraz wspierania studentów z niepełnosprawnościami w ramach funduszy krajowych i europejskich.

Konferencja odbędzie się 10 grudnia 2018 r. w Krakowie, w Pałacu Krzysztofory (Rynek Główny 35, Budynek Muzeum Historycznego Miasta Krakowa – Sala Miedziana).

Na zdjęciu 3 postacie siedzące przy stole na którym znajdują się dokumenty, Dwie osoby na przeciwko jednej.

Informujemy, że Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych poszukuje kandydatów na stanowisko:
pracownika administracyjnego (konsultant ds. studentów niepełnosprawnych).

Do obowiązków będzie należało, m.in.: adaptacja procesu kształcenia do potrzeb studentów z niepełnosprawnościami (w szczególności wzroku) wraz z obsługą administracyjną. Planowanie oraz nadzór nad remontami i inwestycjami zwiększającymi dostępność AGH dla osób z niepełnosprawnościami. Zapewnienie dostępności cyfrowej oraz alternatywnych form materiałów drukowych. Prowadzenie szkoleń oraz realizacja wydarzeń podnoszących świadomość społeczną dotyczącą niepełnosprawności.

Dokumenty należy składać w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych AGH, ul. Reymonta 17/10, Kraków, w terminie do 5 grudnia 2018 r.

Więcej informacji pdf
Plakat przedstawiający informacje dotyczące konkursu

Konkurs stypendialny STALe PRZEŁAMUJĄC BARIERY 2018 to wspólny projekt Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i ArcelorMittal Poland.

Konkurs skierowany jest do studentów AGH, którzy aktywnie uczestniczą w życiu uczelni oraz społeczności lokalnych.

Masz szansę otrzymać od nas stypendium w kwocie do 10 000 zł, jeśli:
działasz na rzecz studentów z niepełnosprawnościami
lub
jesteś studentem z niepełnosprawnością i aktywnie uczestniczysz w życiu uczelni oraz pomagasz innym osobom

Termin przyjmowania zgłoszeń: 30.11.2018 r.

Miejsce przyjmowania zgłoszeń: Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych AGH, ul. Reymonta 17/10