Grafika promująca zajęcia sportowe organizowane przez BON AGH. Na środku koło, a w nim ręka w geście siłacza. Dookoła na zewnątrz napis: Zajęcia sportowe, Bon AGH, basen. siłownia, szermierka, wioślarstwo.

Drodzy studenci,
Informujemy, że od 01.11.2019 możecie zapisywać się na zajęcia sportowe organizowane przez nasze Biuro.
Zajęcia organizowane przez BON dają wam możliwość zaliczenia wf-u.
Pamiętajcie, że na zajęcia mogą się zapisać wysztkie chętne osoby, nie tylko te którą chcą zaliczyć zajęcia z wychowania fizycznego.

Czytaj wiecej1

Drodzy studenci,

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w terminie 8 – 11 listopada 2019 r. organizuje obóz szkoleniowo-adaptacyjny w miejscowości Busko Zdrój.

Na wyjazd zapraszamy studentów pierwszego roku studiów I, II oraz III stopnia, a także przedstawicieli organizacji studenckich, kół naukowych, które chciałby przedstawić swoją działalność młodszym studentom krakowskich uczelni. O uczestnictwie może decydować kolejność zgłoszeń.

Ośrodek: Hotel Gromada ul. Waryńskiego 10, 28-100 Busko-Zdrój, to obiekt położony w uzdrowiskowej części miasta Busko-Zdrój obok Parku Zdrojowego w sąsiedztwie licznych uzdrowisk. To świetne miejsce do organizacji pobytów grupowych oraz indywidualnych o różnorodnej specyfice.

Na co możesz liczyć:

Na zdjęciu Anna Dymna na tle kościoła Mariackiego. Ma włosy rozwiane przez wiatr.

Jesteś osobą z niepełnosprawnością? Pragniesz rozwijać swoje pasje, realizować marzenia, poszerzać horyzonty? Potrzebujesz wsparcia podczas edukacji na wyższej uczelni? Pomożemy Ci. Czeka na Ciebie „Indeks marzeń”.

W ramach projektu „Akademia Odnalezionych Nadziei”, rozpoczynamy 8. edycję „Indeksu marzeń”.

9 laureatów konkursu otrzyma – dziewięciomiesięczne – stypendia w każdorazowej wysokości 1000 złotych (brutto).

W konkursie mogą wziąć udział osoby niepełnosprawne z  całego kraju, które spełniają następujące warunki:

Szukamy osoby, która wesprze nasze biuro i będzie odpowiadać za między innymi współpracę ze studentami z niepełnosprawnościami (w szczególności wzroku) oraz obsługę administracyjną. Jeżeli Twoje zainteresowania odpowiadają profilowi kandydata zapraszamy do przesłania swojej kandydatury.
Dokumenty należy składać w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych AGH, Kraków ul. Reymonta 17,  w terminie do 4 września 2019 r.

Komunikat 81/19 pdf  336 KB