29 listopada br. BON AGH przy wsparciu ZSN AGH zorganizowało po raz kolejny już Imprezę Andrzejkową. Była ona prowadzona przez profesjonalnego wodzireja! Wiele osób otrzymało fajne pakieciki w ramach loterii, za które dziękujemy firmie Limpol, oraz wygrało wejściówki na koncerty dzięki uprzejmości Fundacji Studentów i Absolwentów AGH Academica . Impreza w wyborowym towarzystwie trwała do późna w nocy i uznajemy ją za udaną!
Wszystkim przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za obecność i super zabawę.
Autor zdjęć: Piotr Kruszak Fotograf - dziękujemy!
Zapraszamy do oglądania zdjęć.

Drodzy Studenci i Pracownicy AGH,

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Opłatkowe, które odbędzie się 12 grudnia 2019 o godzinie 18:00 w Auli Głównej Akademii Górniczo – Hutniczej przy al. A. Mickiewicza 30 (budynek A-0, I piętro). Wspólnie spędzony czas umili występ uczelnianego chóru Con Fuoco. Potwierdzenie przybycia prosimy zgłaszać do dnia 3 grudnia 2019 drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapraszamy!

Nie masz jeszcze planów na Andrzejki?
Nic straconego!
Zapraszamy na wieczór Andrzejkowy do Klubu Gwarek
Po raz kolejny organizujemy dla Was niezapomnianą Imprezę!
Bilety w cenie 6 zł wymienne na napój do nabycia w naszym Biurze

Śledź wydarzenie na Facebooku, a dowiesz się o atrakcjach jakie przygotowujemy

Nie może Cię zabraknąć!
START: PIĄTEK - 29.11.2019 r. - GODZ. 20:00

Konkurs stypendialny STALe PRZEŁAMUJĄC BARIERY 2019 to wspólny projekt

Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i ArcelorMittal Poland.

Konkurs skierowany jest do studentów AGH, którzy aktywnie uczestniczą w życiu uczelni oraz społeczności lokalnych.

Masz szansę otrzymać od nas stypendium w kwocie do 10 000 zł, jeśli:  działasz na rzecz studentów z niepełnosprawnościami, jesteś studentem z niepełnosprawnością i aktywnie uczestniczysz w życiu uczelni oraz pomagasz innym osobom.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 02.12.2019 r.
Miejsce przyjmowania zgłoszeń: Referat ds. Osób Niepełnosprawnych FSiA ACADEMICA - Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych AGH, ul. Reymonta 17/10

Serdecznie zapraszamy studentów oraz absolwentów wszystkich uczelni na jesienną edycję Targów Pracy Akademii Górniczo-Hutniczej, które odbędą się 7 listopada (czwartek) w Gmachu Głównym Uczelni (paw. A-0) przy Al. Mickiewicza 30 w Krakowie.

W najbliższej edycji weźmie udział ponad 90 wystawców reprezentujących kluczowe branże sektora przemysłowo-gospodarczego. Oferta targowa jest bogata i różnorodna (praktyki, staże, praca) oraz adresowana do różnych grup wiekowych: studentów, młodych absolwentów i absolwentów z doświadczeniem zawodowym.

Zachęcając Państwa do aktywnego udziału w wymienionym wydarzeniu, sugerujemy zapoznanie się z ofertą wystawców na stronie, a w dniu targów z treścią katalogu targowego.

Przy stoisku Centrum Karier (parter A-0) będzie czynny punkt konsultacyjny z zakresu poradnictwa zawodowego i sprawdzania dokumentów aplikacyjnych w języku polskim i angielskim.

Informacja dla osób niesłyszących i słabosłyszących!