W imieniu centrum Karier AGH serdecznie zapraszamy do udziału w jesiennej edycji Targów Pracy AGH 2018.
8 listopada w gmachu głównym Uczelni (paw. A-0) będziecie mogli spotkać ponad 100 wystawców!
Zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z katalogiem i harmonogramem prezentacji, aby móc odwiedzić te stoiska, które są dla Was najbardziej interesujące.
Polecamy!

Więcej informacji http

Drodzy studenci,
Informujemy, że od najbliższego poniedziałku tj. 01.10.2018 możecie zapisywać się na zajęcia sportowe organizowane przez nasze Biuro.
Zajęcia organizowane przez BON dają wam możliwość zaliczenia wf-u.
Pamiętajcie, że na zajęcia może  zapisać się każda osoba, która chce poprawić swoją kondycje, a nie tylko te które mają w swoich "indeksach rubryczkę wf"

Czytaj wiecej1

Drodzy studenci,

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie organizuje 16-18 listopada 2018r. obóz szkoleniowo-adaptacyjny w miejscowości Szczyrk w Beskidzie Żywieckim.

Na wyjazd zapraszamy studentów pierwszego roku studiów I, II oraz III stopnia.

Ośrodek: Centrum Kongresów i Rekreacji "ORLE GNIAZDO". Miejsce dostosowane do osób z ograniczoną możliwością poruszania się, usytuowane w paśmie Beskidu Żywieckiego. W ośrodku jest możliwość korzystania z bogatej oferty zabiegów leczniczych.

Na co możesz liczyć:

„Indeksy Marzeń” czekają na osoby niepełnosprawne, które chcą się kształcić i odważnie realizować swoje życiowe plany. Nasi dotychczasowi stypendyści wielokrotnie udowodnili już, że niepełnosprawność nie musi ani odbierać marzeń, ani niweczyć ambicji.

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, w ramach projektu „Akademia Odnalezionych Nadziei”, rozpoczyna 7 edycję „Indeksu Marzeń”. 9 laureatów konkursu otrzyma – dziewięciomiesięczne – stypendia w każdorazowej wysokości 1000 złotych (brutto).

W konkursie mogą wziąć udział osoby niepełnosprawne z  całego kraju, które spełniają następujące warunki:

Serdecznie zapraszamy do udziału w Małopolskim Konwencie Regionalnym

21 września 2018 r., o godz. 10:00
w Centrum Obywatelskim, ul. Reymonta 20/39 w Krakowie.

Konwenty Regionalne Osób z Niepełnosprawnościami odbędą się w kilkunastu województwach w całej Polsce, na przełomie września i października. Będą wydarzeniami poprzedzającymi i bezpośrednio przygotowującymi do centralnego spotkania środowiska osób z niepełnosprawnościami - IV Kongresu Osób z Niepełnosprawnościami, który odbędzie się 25 października w Warszawie pod hasłem „Za Niezależnym Życiem”.