Weź udział w otwartym webinarium “Twoja wymarzona praca”, w czasie którego dowiesz się, jaką ofertę w ramach projektów prozawodowych przygotowało dla Ciebie BON AGH:

• płatne staże zawodowe (od 1550 zł do 2000 zł miesięcznie)
  • kursy i szkolenia (od 1000 zł do 5000 zł)
  • indywidualne planowanie ścieżki kariery zawodowej pod okiem specjalistów

Aby wziąć udział w webinarium wystarczy kliknąć na jeden z poniższych linków:

Informacje dla studentów i doktorantów z niepełnosprawnością dotyczące miejsc w akademikach Miasteczka Studenckiego AGH na rok akademicki 2020/2021

Osoby, które posiadają potrzebę:

- zamieszkania w pokoju dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych (ON);
- zamiany miejsca przyznanego z puli ogólnodostępnej na pokój dostosowany do potrzeb ON i/lub pokój mieszczący się  w jednym z budynków dostosowanych architektonicznie;
- zamieszkania z asystentem/opiekunem ON;
- inną, wynikającą z niepełnosprawności, związaną z zamieszkaniem w domu studenckim;

Czytaj wiecej1

Po raz kolejny zmiany w organizacji naszej pracy. Tym razem zgodnie z nowym Zarządzeniem Rektora AGH nasze Biuro będzie zamknięte do 31 maja 2020 roku. Dalej jednak pozostajemy do waszej dyspozycji w formie online.
Numery do nas znajdziecie tutaj link do strony

Kończysz naukę lub własnie ją skończyłeś? Chcesz znaleźć ciekawą pracę? Nie wiesz, jak się zabrać do jej skutecznego szukania? Chcesz zdobyc ? Potrzebujesz nauczyć się czegoś, czego wymagają pracodawcy?
Chcesz spróbować swoich sił w pracy podczas stażu i zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe?
Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego oraz Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie zapraszają do udziału w Projekcie

Okres Realizacji projektu: 01.04.2020 r. - 31.03.2021 r.
Udział w Projekcie jest całkowicie bezpłatny!
Rekrutacja do Projektu rusza 1 kwietnia 2020 r. - liczba miejsc jet bardzo ograniczona.
Nie bądź bierny - skorzystaj, zwiększ wiedzę i kompetencję, zdobądź doświadczenie podczas stażu, wejdź na rynek pracy.

Czytaj wiecej1

Chciałbyś podjąć wymarzoną pracę? Mamy dla Ciebie propozycję:

• Szkolenia zawodowe do 5000 zł
  • Płatne staże aktywizacyjne 2000 zł miesięcznie