Drodzy Studenci jeszcze przed Świętami chcielibyśmy podzielić się z Wami świetnymi informacjami. Konkurs "STALe przełamując bariery" został rozstrzygnięty. Nasi studenci otrzymali od ArcelorMittal Poland stypendia o łącznej wartości 10 000 tysięcy zł! Za działalność na rzecz naszej Uczelni, środowiska osób niepełnosprawnych i inne szczególne osiągnięcia, nagrody trafiły do Dawid Cioch i Radosław Grajny.
Gratulujemy!!
.

Już 4 grudnia odbędzie się konferencja pt. "Wirtualizacja codzienności osób z niepełnosprawnościami w dobie epidemii", której jesteśmy partnerem. Podczas spotkania poruszony zostanie temat wpływu nowoczesnych technologii na funkcjonowanie osób z niepełnosprawnościami oraz szans i zagrożeń wynikających z wirtualizacji życia społecznego dla tego środowiska. Serdecznie zapraszamy!
Udział w konferencji jest bezpłatny.
Zapisy link do formularza google
Więcej informacji na stronie link do strony

Fundacja Autonomia serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych, jednodniowych warsztatach „Silniejsze i bezpieczniejsze”, które odbędą się 6 grudnia 2020 r. w Krakowie.

Warsztaty realizowane są w ramach międzynarodowego projektu „Nie znaczy nie – zapobieganie przemocy wobec kobiet z niepełnosprawnościami” oraz w ramach 29. światowej kampanii 16 Dni Akcji Przeciwko Przemocy ze względu na Płeć. Warsztaty są organizowane we współpracy z dr Magdaleną Stoch, Pełnomocniczką Rektora UP ds. Równego Traktowania, oraz dr Małgorzatą Trojańską, Pełnomocniczką Rektora UP ds. Osób Niepełnosprawnych.

Konkurs stypendialny STALe PRZEŁAMUJĄC BARIERY 2020 to wspólny projekt

Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i ArcelorMittal Poland.

Konkurs skierowany jest do studentów AGH, którzy aktywnie uczestniczą w życiu uczelni oraz społeczności lokalnych.

Masz szansę otrzymać od nas stypendium w kwocie do 10 000 zł, jeśli:  działasz na rzecz studentów z niepełnosprawnościami, jesteś studentem z niepełnosprawnością i aktywnie uczestniczysz w życiu uczelni oraz pomagasz innym osobom.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 10.12.2020 r.
Miejsce przyjmowania zgłoszeń: Referat ds. Osób Niepełnosprawnych FSiA ACADEMICA - Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych AGH, ul. Reymonta 17/10

Z przykrością informujemy o zawieszeniu wszystkich zajęć z wychowania fizycznego organizowanych przez nasze Biuro.
Zawieszenie zajęć wyniki z wprowadzonych obostrzeń związanych z COVID 19