Drodzy studenci,

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w terminie 8 – 11 listopada 2019 r. organizuje obóz szkoleniowo-adaptacyjny w miejscowości Busko Zdrój.

Na wyjazd zapraszamy studentów pierwszego roku studiów I, II oraz III stopnia, a także przedstawicieli organizacji studenckich, kół naukowych, które chciałby przedstawić swoją działalność młodszym studentom krakowskich uczelni. O uczestnictwie może decydować kolejność zgłoszeń.

Ośrodek: Hotel Gromada ul. Waryńskiego 10, 28-100 Busko-Zdrój, to obiekt położony w uzdrowiskowej części miasta Busko-Zdrój obok Parku Zdrojowego w sąsiedztwie licznych uzdrowisk. To świetne miejsce do organizacji pobytów grupowych oraz indywidualnych o różnorodnej specyfice.

Z przykrością zawiadamiamy, że ze względu na zbyt małą liczbę zgłoszonych studentów jesteśmy zmuszeni odwołać obóz adaptacyjno-szkoleniowy.