Serdecznie zapraszamy studentów oraz absolwentów wszystkich uczelni na jesienną edycję Targów Pracy Akademii Górniczo-Hutniczej, które odbędą się 7 listopada (czwartek) w Gmachu Głównym Uczelni (paw. A-0) przy Al. Mickiewicza 30 w Krakowie.

W najbliższej edycji weźmie udział ponad 90 wystawców reprezentujących kluczowe branże sektora przemysłowo-gospodarczego. Oferta targowa jest bogata i różnorodna (praktyki, staże, praca) oraz adresowana do różnych grup wiekowych: studentów, młodych absolwentów i absolwentów z doświadczeniem zawodowym.

Zachęcając Państwa do aktywnego udziału w wymienionym wydarzeniu, sugerujemy zapoznanie się z ofertą wystawców na stronie, a w dniu targów z treścią katalogu targowego.

Przy stoisku Centrum Karier (parter A-0) będzie czynny punkt konsultacyjny z zakresu poradnictwa zawodowego i sprawdzania dokumentów aplikacyjnych w języku polskim i angielskim.

Informacja dla osób niesłyszących i słabosłyszących!

W razie potrzeby skorzystania z tłumacza języka migowego podczas Targów Pracy AGH (w budynku A-0) należy zgłosić do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych (DS. Alfa 17) lub telefonicznie na nr +48 603 613 506

Link do strony