Plakat promujący seminarium „Uczelnia na niebiesko – wsparcie studentów z zaburzeniami spektrum autyzmu”. W prawym dolnym roku napis informujący o terminie i miejscu. W lewym dolnym rogu zarys profilu twarzy, na wysokości skroni puzzel.

Seminarium „Uczelnia na niebiesko – wsparcie studentów z zaburzeniami spektrum autyzmu"

10 kwietnia 2019 r., godz. 10:30 – 12:30
Biblioteka Główna AGH, al. Mickiewicza 30
sala 5A

Dobromiła Smolak – Centrum Maltańskie
Anna Naściszewska – rodzic, socjolog

Liczba miejsc jest ograniczona

Seminarium jest kontynuacją otwartych spotkań dla wszystkich zainteresowanych wsparciem osób z niepełnosprawnościami.

Celem jest przybliżenie podstawowej wiedzy dotyczącej zaburzeń spektrum autyzmu oraz pomoc w zrozumieniu sytuacji studentów.

Plakat promujący seminarium „Uczelnia na niebiesko – wsparcie studentów z zaburzeniami spektrum autyzmu”, wraz z informacją o terminie, miejscu i zapisach oraz opisem cyklu seminariów. Po lewej stronie zarys profilu twarzy, na wysokości skroni puzzel. Na dole loga organizatorów.