Grafika promująca XII Konferencję “Pełno(s)prawny student” wraz z terminem i miejsce. W prawym górnym rogu logo Miasta Kraków. Po lewej stronie logo FIRR. W tle kolorowe trójkąty i linie.

Srdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XII edycji konferencji

PEŁNO(S)PRAWNY STUDENT

poświęconej zagadnieniom związanym z procesem kształcenia osób z niepełnosprawnościami na poziomie szkolnictwa wyższego.

Zapraszamy Państwa między innymi do dyskusji na temat nowej Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym
i nauce (Ustawa 2.0), standardach dostępności uczelni wyższych oraz wspierania studentów z niepełnosprawnościami w ramach funduszy krajowych i europejskich.

Konferencja odbędzie się 10 grudnia 2018 r. w Krakowie, w Pałacu Krzysztofory (Rynek Główny 35, Budynek Muzeum Historycznego Miasta Krakowa – Sala Miedziana).

Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają uczestnikom wyżywienie w trakcie trwania konferencji. Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy będą dostępne na stronie www.firr.org.pl.

Udział w konferencji można zgłosić za pośrednictwem formularza online http

lub wypełniając formularz papierowy i wysyłając go faksem na numer: (12) 629-85-15 lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz papierowy znajduje się tutaj  word

Termin przesyłania zgłoszeń mija 30 listopada 2018 r. (liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń)

Każdy zarejestrowany uczestnik konferencji otrzyma e-mailowe potwierdzenie rejestracji zawierające informacje na temat szczegółowego programu konferencji, miejsca obrad itp.