Na zdjęciu 3 postacie siedzące przy stole na którym znajdują się dokumenty, Dwie osoby na przeciwko jednej.

Informujemy, że Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych poszukuje kandydatów na stanowisko:
pracownika administracyjnego (konsultant ds. studentów niepełnosprawnych).

Do obowiązków będzie należało, m.in.: adaptacja procesu kształcenia do potrzeb studentów z niepełnosprawnościami (w szczególności wzroku) wraz z obsługą administracyjną. Planowanie oraz nadzór nad remontami i inwestycjami zwiększającymi dostępność AGH dla osób z niepełnosprawnościami. Zapewnienie dostępności cyfrowej oraz alternatywnych form materiałów drukowych. Prowadzenie szkoleń oraz realizacja wydarzeń podnoszących świadomość społeczną dotyczącą niepełnosprawności.

Dokumenty należy składać w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych AGH, ul. Reymonta 17/10, Kraków, w terminie do 5 grudnia 2018 r.

Więcej informacji pdf