Różowy plakat zatytułowany  Warsztaty Likwidujemy Bariery Architektoniczne. Na plakacie umieszczone są cztery kolorowe ślady rąk oraz informacje, że warsztat odbędzie się 17 kwietnia 2018 roku, o godzinie 9:00 na ul. Reymonta 17/10 w sali szkoleniowej BON. Zgłoszenia należy przesyłać na adres bon@agh.edu.pl, podając imię, nazwisko oraz ewentualne specjalne potrzeby wynikające z niepełnosprawności.

Zapraszamy na Warsztaty Likwidujemy Bariery Architektoniczne - 17 kwietnia 2018 roku, godzina 9:00
ul. Reymonta 17/10 - Sala Szkoleniowa BON

Część I Teoretyczna

- Czym są bariery architektoniczne? Jak je likwidować?
- Prawidłowe, czy nie prawidłowe dostosowanie obiektu?
- Podnosimy Własną Świadomość, jak ważna jest likwidacja barier architektonicznych

Cześć II Praktyczna

- Rozwiązania problemów pokazanie na żywo
- Zmierz się z wózkiem, goglami i białą laską