Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego
ma zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w XI edycji konferencji: poświęconej zagadnieniom związanym z procesem kształcenia osób niepełnosprawnych na poziomie szkolnictwa wyższego.

Zapraszamy Państwa do dyskusji na temat nowych regulacji planowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Konferencja odbędzie się 14 listopada 2017 r. w Krakowie,
w Pałacu Krzysztofory (Rynek Główny 35, Budynek Muzeum Historycznego
Miasta Krakowa – Sala Miedziana).
Wejście do budynku dla osób z trudnościami w poruszaniu znajduje się od ul. Szczepańskiej.

Od godz. 9.00 rozpocznie się rejestracja uczestników spotkania.

W tym roku, zapraszamy Państwa do dyskusji na temat nowych regulacji planowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W formularzu zgłoszeniowym znajdziecie Państwo propozycje tematów sesji warsztatowych. Bardzo prosimy o zaznaczenie 4 tematów, które według Państwa są najistotniejsze i potrzebne do omówienia podczas tegorocznej konferencji.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają uczestnikom wyżywienie w trakcie trwania konferencji. Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie www.firr.org.pl.

Udział w konferencji można zgłosić za pośrednictwem formularza online lub wypełniając formularz papierowy i wysyłając go faksem na numer: (12) 629-85-15 lub

Termin przesyłania zgłoszeń mija 31 października 2017 r. (liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń).

Każdy zarejestrowany uczestnik konferencji otrzyma e-mailowe potwierdzenie rejestracji zawierające informacje na temat szczegółowego programu konferencji, miejsca obrad itp.

W sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt z Agatą Szal:
tel.(12) 629-85-14, 663-883-341

Pregram Konferencji pdf