Laureaci Konkursu od prawej Monika Miszta, Paweł Kozub, Michał Banach
Zostały wręczone  stypendia w tegorocznej edycji konkursu "STALe przełamując bariery". Otrzymało je czworo studentów: Alicja Zawda, Józef Ignaciak, Magdalena Paruch oraz Magdalena Teterycz
Konkurs to wspólny projekt Akademii, Biuro ds. Osob Niepełnosprawnych AGH Zrzeszenie Studentów NiepełnosprawnychArcelorMittal Poland S.A., skierowany do studentów z niepełnosprawnościami. Podstawowym kryterium branym pod uwagę jest działalność studenta na rzecz uczelni (praca w stowarzyszeniach, organizacjach studenckich, organizacja wydarzeń i imprez, reprezentowanie uczelni podczas zawodów np. sportowych, konkursów międzyuczelnianych), organizacji pozarządowych, działalność w obszarze wolontariatu. Do wygrania były stypendia na rok akademicki 2017/2018 o łącznej wartości 20 000 zł.
Gratulujemy Nagrodzonym!