plakat UJ

Zapraszamy wszystkich studentów na spotkanie z niepełnosprawnymi sportowcami, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami oraz zaprezentują, jakie są możliwości i korzyści z uprawiania sportu przez osoby niepełnosprawne, jak można pokonać własne ograniczenia i słabości.
Spotkanie obejmować będzie krótki wykład, warsztaty i pokazy sprzętu sportowego dla osób niepełnosprawnych – rugby na wózkach, rajdów samochodowych i wakeboardu.

Spotkanie poprowadzą:
  • Tomasz Biduś – Mistrz Europy w rugby na wózkach
  • Bartosz Ostałowski – jedyny profesjonalny drifter na świecie, który prowadzi stopą

OBÓZ SPORTOWY!

Niepełnosprawni uczestnicy spotkania będą mieli szansę pojechać na obóz sportowy pod koniec listopada i razem z Ambasadorami Avalon EXTREME spróbować swoich sił w różnych sportach, w tym w sportach extremalnych.

www.avalonextreme.pl

Projekt jest finansowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Data i miejsce: 7.11.2016, godz. 9.30, sala 0.103 Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ (Łojasiewicza 4)